MCS1806GS-5-10-P
UDEL Chips Tech Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
MCS1806GS-5-10-P
MCS1806GS-5-10-P
Current Sensor ±10A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)