MCS1803GS-30-Z
UDEL Chips Tech Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
MCS1803GS-30-Z
MCS1803GS-30-Z
Current Sensor ±30A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)